skip to Main Content

Seznam věcí na výpravu

Podzimní výprava Spongilitu                           

Sraz:sobotu 26. října v 9.00 hod u klubovny i se všemi věcmi. Vyrážíme po svých směr Kostelecké Horky s věcmi naloženými na dvoukolácích. Ubytováni budeme ve středisku INEX. Přijdeme v pondělí 28. října mezi 15.00 a 15.30 hodinou opět pod klubovnu do Pelin.

S sebou: Spací pytel, karimatku, malý polštářek, malý batůžek s věcmi na cestu a na výlety, láhev na pití (objem nejméně 1l), turistické boty (kotníkové), gumáky, náhradní boty, přezůvky, 4x ponožky, 1x ponožky teplé, 2x tepláky, legíny nebo punčocháče, šusťáky, tričko s krátkým rukávem, triko s dlouhým rukávem, spodní prádlo, svetr, bundu, čepici, rukavice, oblečení na spaní, kapesníky, pláštěnku, ešus nebo jídelní misku, lžíci, kelímek na pití, nůž, škrabku na brambory, ručník, mýdlo, pastu, kartáček na zuby, hřeben,  zápisník, tužku, popř. fixy (pastelky), nůžky na stříhání papíru, s kterými to umíš, uzlovačku, šifry, šátek, kolíček na prádlo, karty nebo jinou hru, ffungující baterku (s novými bateriemi a náhradní žárovičkou), jídlo na cestu prosíme do plastové krabičky ve velikosti krajíce chleba (bude až odpolední svačina), asi 50,- Kč jako kapesné, průkaz pojištěnce. Věci podtržené sbalte do malého batůžku na cestu !!!             U menších dětí a nováčků je vhodné věci podepsat, popř. přiložit seznam věcí. Věci balte spolu s dětmi, aby si je poznaly a uměly si samy zabalit!!!

Věci sbalte do batohu tak, aby tvořil celek, protože půjdeme s věcmi pěšky. Je nevhodné, aby děti nesly další součásti své výbavy v ruce (boty, další taška atp.). Sourozenci musí mít každý svoje zavazadlo. Pokud velký batoh nevlastníte, pokuste se ho vypůjčit. Nevíte-li kde, zeptejte se vedoucích.

Prosíme rodiče, aby dohlédli na to, že si děti neberou s sebou drahé věci, šperky, elektroniku, elektronické hry, radia, přehrávače atp. Za případné ztráty či poškození těchto věcí nemůžeme ručit! Zároveň je také nevhodné, aby děti s sebou měly věci ohrožující okolí (kuličkové pistole, velké dýky ale i laserová ukazovátka atp.).

Neberte prosím mobily (kromě vedoucích týmů), v případě potřeby volejte, pište vedoucím na číslo telefonu 606 709 645.